Dla policjantów 2016-07-21 18:33:17        

W środę 20 lipca o godz.16.00 gościliśmy w świetlicy w Piaszczynie.


W spotkaniu uczestniczył ks.proboszcz Janusz Berezowski, dyrektor MGOK Janusz Gawroński, radny Piotr Milda, mł.asp. Sylwester Napieraj, st.sierż. Adrian Lemańczyk oraz dzieci, młodzież i ich rodzice. Ku zaskoczeniu przybyłych gości, dzieci pod kierownictwem pani animator kultury Moniki Bilickiej, przygotowały krótki program artystyczny przygotowany na Święto Policji. Dzieci śpiewały piosenki, m.in.: Kinga Matuszewska "Halo panie policjancie" oraz znany przebój sprzed lat "Chłopcy radarowcy", Maja Olchowik i Iza Hinc "Pan policjant". Były dowcipy o policjantach i wiersz pt."Pan policjant", który recytowała Amelka Orlikowska. I na zakończenie pani Monika, Paweł i Iza złożyli serdeczne życzenia oraz podarowali kwiaty przybyłym policjantom.

Mł.asp. Sylwester Napieraj podziękował dzieciom i pani Monice za uroczystość i opowiedział o niebezpieczaństwach jakie czyhają na najmłodszych podczas wakacyjnych zabaw. Zaapelował o ostrożność, rozwagę i przestrzeganie przepisów w ruchu drogowym.

W programie wzięły udział następujące dzieci: Amelka i Paula Orlikowskie, Paweł Bilicki, Iza Hinc, Maja Olchowik i Kinga Matuszewska

...i kilka fotek