Rodzinnie w Miłocicach 2016-08-14 07:16:06        

W Miłocicach 13 sierpnia odbył się festyn rodzinny sołectwa Miłocice.


Pani Monika Szczepaniak, animatorka kultury, pisze:

W tym roku rozpoczęliśmy z małym opóźnieniem, mimo że drużyna ze Słosinka nie dotarła na umówiony mecz piłki nożnej, my jednak nie poddaliśmy się i postanowiliśmy rozegrać mecz między sobą, sędziował Pan Paweł Dróżdż, za co oczywiście serdecznie dziękujemy.
Zwycięska drużyna otrzymała piłkę, a najlepszy strzelec, Kuba Jaroniek, upominek ze zdjęciem znanego piłkarza. 

Pogoda nam dopisała, po rozgrywkach piłkarskich Panowie Strażacy ochłodzili gorącą atmosferę prysznicem, przyłączając się do zabawy z dziećmi.
Było fantazyjne malowanie twarzy i paznokci dzieci (tutaj dziękujemy serdecznie Pani Magdzie i Klaudi Gofryk oraz Ewelinie Zalewskiej). Dziewczyny spisały się na medal!
Całą imprezę umilił muzycznie i osobiście nasz znany wszystkim DJ.KISS BROTHERS.

Zagraliśmy mecz piłki nożnej, Miłocice kontra zaproszeni Strażacy o nagrodę Pani Teresy Lipki, który wygrali gospodarze z wynikiem 5:2. Oczywiście po wygranym meczu, solidarnie, jak przystało na polską gościnność, podzieliliśmy się nagrodą z naszymi ,,rywalami''.

Rodzinne konkursy spowodowały integrację całych rodzin, co było naszym głównym celem. Atmosfera była wspaniała, a smak pieczonych kiełbasek wyjątkowy. Zróżnicowane konkursy dla całych rodzin i nagrody dla wszystkich, powodowały uśmiechy na twarzach naszych mieszkańców i gości.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom, wszystkim którzy pomagali i tym którzy po prostu z nami byli, to dzięki Wam Kochani ten dzień stał się wyjatkowy i mogliśmy go spędzić rodzinnie. Do zobaczenia  za rok! 

Mamy przesłane przez panią Monikę fotografie i poniżej je publikujemy. Dziękujemy organizatorom i sponsorom.

Więcej fotek tutaj: MGOK Miastko