Rusza siatkówka



 2016-10-17 17:03:36        

W najbliższą niedzielę rusza amatorska siatkówka 


I runda Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej 2016/2017

        23.10.2016, g.13.00 - OSiR               

1. Czarna Perła * SKF Jutrzenka Borzytuchom       g.13.00

2.  D&H Bytów 2 * Mix Team                                    g.14.30

3. Green Team Trzebielino * Janusze Siatkówki      g.16.00

4. HKS Miastko * HKS Sukcesja                               g.17.30

        06.11.2016, g.13.00 - OSiR               

5. Janusze Siatkówki * HKS Miastko                          g.13.00

6. SKF Jutrzenka Borzytuchom * HKS Sukcesja        g.14.30

7. Mix Team * Green Team Trzebielino                      g.16.00

8. Czarna Perła * D&H Bytów 2                                   g.17.30

       13.11.2016, g.13.00 - OSiR               

9. HKS Sukcesja * Janusze Siatkówki                        g.13.00

10. Green Team Trzebielino * Czarna Perła               g.14.30

11. HKS Miastko * Mix Team                                       g.16.00

12. D&H Bytów 2 * SKF Jutrzenka Borzytuchom         g.17.30

        20.11.2016, g.13.00 - OSiR               

13. Czarna Perła * HKS Miastko                                  g.13.00

14. Mix Team * HKS Sukcesja                                     g.14.30

15. SKF Jutrzenka Borzytuchom * Janusze Siatkówki g.16.00

16. D&H Bytów 2 * Green Team Trzebielino                 g.17.30

        27.11.2016, g.13.00 - OSiR               

17. Green Team Trzebielino * SKF Jutrzenka Borzytuchom       g.13.00

18. HKS Miastko * D&H Bytów 2                                  g.14.30

19. HKS Sukcesja * Czarna Perła                                g.16.00

20. Janusze Siatkówki * Mix Team                               g.17.30

        11.12.2016, g.13.00 - OSiR               

21. Czarna Perła * Janusze Siatkówki                      g.13.00

22. SKF Jutrzenka Borzytuchom * Mix Team           g.14.30

23. D&H Bytów 2 * HKS Sukcesja                               g.16.00

24. Green Team Trzebielino * HKS Miastko             g.17.30

        18.12.2016, g.13.00 - OSiR               

25. Mix Team * Czarna Perła                                   g.13.00

26. HKS Sukcesja * Green Team Trzebielino          g.14.30

27. Janusze Siatkówki * D&H Bytów 2                     g.16.00

28. HKS Miastko * SKF Jutrzenka Borzytuchom      g.17.30