Karaoke 2016-11-05 18:11:00        

Konkurs karaoke w świetlicy w Chlebowie.


Do konkursu przystąpiło pięć świetlic wiejskich: z Miłocic, ze Słosinka, z Piaszczyny, z Żabna i oczywiście z Chlebowa. Konkurs rozpoczeła reprezentantka Piaszczyny Iza Hinc, która zaśpiewała dwie piosenki: "Mydełko Fa" i "Szła dzieweczka". Słosinko reprezentowały: Milena Zglinicka i Jessica Klepin, które wykonały także "Mydełko Fa" i "Nie było ciebie tyle lat". Kornela Szczepaniak i Wiktoria Bartosińska ze świetlicy wiejskiej w Miłocicach zaśpiewały: "Kawiarenki" i "Szalała, szalała". Gospodarzy, czyli świetlicę w Chlebowie, reprezentował Grzegorz Jarocki, który wykonał piosenki "Są takie dni" i "Tu jest moje miejsce". Na zakończenie prezentacji konkursowych wystąpiła Magdalena Witkowska ze świetlicy wiejskiej w Żabnie, śpiewając "Głęboką studzienkę" i "Taka mała...".

Zanim ogłoszono wyniki konkursu, okolicznościowe trio wokalne, powołane z okazji tej imprezy, w składzie: Monika Szczepaniak, Monika Bilicka i Grzegorz Jarocki zaśpiewało przez siebie wybraną piosenkę.

Komisja Konkursowa w składzie: Bożena Pontus (Słosinko), Monika Szczepaniak (Miłocice), Ewa Budziewska (Chlebowo), Katarzyna Szajner (Żabno), Monika Bilicka (Piaszczyna) i Janusz Gawroński (MGOK Miastko), postanowiła w tajnym głosowaniu wybrać najlepsze prezentacje i tak:

Pierwsze miejsce - Grzegorz Jarocki (Chlebowo), nagroda dla świetlicy 300,00 zł, puchar i dyplom

Drugie miejsce - Kornela Szczepaniak i Wiktoria Bartosińska (Miłocice), nagroda dla świetlicy 200,00 zł, puchar i dyplom

Trzecie miejsce - Milena Zglinicka i Jessica Klepin (Słosinko), nagroda 100,00 zł, puchar i dyplom

Czwarte miejsce - Iza Hinc (Piaszczyna), nagroda płyta karaoke DVD i dyplom

Piąte miejsce - Magdalena Witkowska (Żabno), nagroda płyta karaoke DVD i dyplom

Serdecznie dziękujemy gospodarzom turnieju, których reprezentowała pani Ewa Budziewska, animator kultury z Chlebowa, za gościnę i miłe przyjęcie. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i ćwiczcie Moi Drodzy, bo warto.

Do zobaczenia za rok.