Świateczne kartki 2016-12-20 14:48:21        

Konkurs na najpiękniejsze kartki


bożonarodzeniowe będzie miał swój finał podczas 18. Przeglądu Form Kolędniczych dnia 21 grudnia 2016 roku o godz.16.00 w sali MGOK Miastko. Komisja konkursowa wybrała tzw. "Złotą dziesiątkę", w której znalazły się kartki wybrane przez poszczególnych jurorów. I tak postanowiono docenić prace:

Antoniny Rutkowskiej, l.8, Maksa Habułyka, l.7, Kingi Kalinowskiej l.9, Aleksandry Rudnik l.6, Zosi Wantoch Rekowskiej l.9, Korneli Szczepaniak l.10, Jakuba Stanisławskiego l.13, Norberta Wasielewskiego, Sary Budziewskiej l.15 i Weroniki Majewskiej l.14.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnnikom konkursu, którzy nie szczędzili wysiłku, aby ich kartki były oryginalne i piękne. I takie były..., ale wybrać trzeba było z najpiękniejszych te "złote". Część kartek już powędrowało do adresatów w całej gminie Miastko, a część powędruje do powiatu i województwa. Taki żywot świątecznej kartki, by przynosiła dobrą nowinę, radość adresatowi i najlepsze życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2017 Rok.

Poniżej publikujemy "złotą dziesiątkę", a na fb będzie można głosować na najpiękniejszą z najpiękniejszych - od środy do piątku tego tygodnia. Serdecznie zapraszamy - kliknij tutaj