Jak karnawał... 2017-01-16 18:10:56        

Jak karnawał to karnawał!


Bal karnawałowy dla  wszystkich dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, który dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak było również  u nas. . Wszystkie dzieci z Sołectwa Słosinko zostały zaproszone 13 stycznia 2017r. na karnawałowy bal przebierańców do świetlicy wiejskiej w Słosinku.                  

Bal rozpoczął się wspólnymi tańcami, podczas których zrobiło się kolorowo.  Nie tylko najmłodsi, ale również rodzice i dziadkowie chętnie brali udział w proponowanych zabawach i konkurencjach, np.: bitwa na papierowe śnieżki, taneczna podróż po świecie, reniferowy zaprzęg  i wiele innych.   

Udział w karnawałowej zabawie wziął również św. Mikołaj, który przybył do dzieci z workiem prezentów.                                  
Na zakończenie wspólnej zabawy rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy strój. W tym roku zwycięzcą został dwuletni Dorian - Rudolf Czerwononosy Renifer, przed Klaudią - Pszczółką i Wojtkiem – Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz. Zwycięzcy konkursu otrzymali drobne nagrody. Dodatkowo dla wszystkich dzieci przygotowano słodki poczęstunek.     

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do umilenia tego dnia. Dziękujemy także dzieciom, rodzicom i dziadkom za wspólną zabawę oraz za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. 

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Bożena Pontus