Sala pełna śmiechu 2017-02-26 16:32:59        

W sobotę 25 lutego na scenie MGOK 


gościliśmy lubelski kabaret Smile. Panowie wspaniale dysponowani, dali popis gry aktorskiej i humoru na wysokim poziomie. Nasza publiczność na stojąco oklaskiwała program, a na zakończenie bardzo chętnie fotografowała się z artystami. Wspaniały wierczór.

Przypomnijmy, że kabaret Smile powstał w 2003 roku w składzie: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel, ich realizatorem jest Jakub Bożyk. Piszą o sobie tak:

Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię.
Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo.

Fotki udostępnił nam Michał Zarychta - serdeczne dzięki.