Finał ALPS 2017 2017-02-27 14:49:02        

W niedzielę 26 lutego....


zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej 2016/2017. W przedostatniej kolejce już wiedzieliśmy, iż mistrzem tego sezonu będzie, grający po raz pierwszy w naszych rozgrywkach, zespół SKF Jutrzenka Borzytuchom - gratulujemy. Natomiast pozostała czwórka miała szansę na wicemistrzostwo i kolejne dwa miejsca, które powodują awans do turnieju o puchar ligi. 

Wyniki ostatnich czterech meczów:

HKS Miastko - HKS Sukcesja Miastko 2:3

HKS Miastko - Green Team Trzebielino 1:3

Czarna Perła - Mix Team 3:1

HKS Sukcesja - Green Team 3:2

A zatem kolejność w tabeli końcowej jak w załączonym obrazku.

Szkoda, że miasteckie zespoły obudziły się dopiero w drugiej rundzie (rewanżowej). Dobra postawa Czarnej Perły i Mix Team, reinkarnacja HKS Sukcesji w odmłodzonym składzie, to szansa na dobre wyniki w przyszłych turniejach. Gratulacje dla zespołów z Trzebielina (chociaż runda rewanżowa to tylko dwa mecze "do przodu") oraz z Borzytuchomia (równa postawa w obu rundach dała efekt w postaci końcowego sukcesu). Wręczenie pucharów i dyplomów pod koniec marca, o czym poinformujemy.

Przed nami turniej o puchar ligi, w którym biorą udział zespoły z pierwszej czwórki. A zatem 12 marca 2017 o godz.10.00 w hali OSiR Miastko spotkają się: SKF Jutrzenka Borzytuchom, Gren Team Trzebielino, Czarna Perła i HKS Sukcesja Miastko. Już teraz zapraszamy