Festiwal O!PLA



 2017-03-19 13:10:22        

V Ogólnopolski Festiwal Polskiej


Animacji O!PLA - pokaz konkursowy, cz.1 – Kategoria Studyjna w czwartek 23 marca 2017 o godz.18:00 w sali MGOK Miastko. Każdy z widzów dostanie kupon konkursowy i na nim zaznaczy swoje typy.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny, ale wejść mogą tylko osoby, które ukończyły 17 lat.

Program pokazu:

CARGO (2016, 11’08”), S. Mateja (Shuty), T. Bohniak

CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY U.S. (2016, 22’31”), B. Bruszewska

DEBIUT (2016, 7’12”), Katarzyna Kijek

FIGURY NIEMOŻLIWE I INNE HISTORIE II (2016, 15’), M. Pajek

GYROS DANCE (2016, 14’39”), Piotr Loc Hoang Ngoc

KOSMOS (2016, 2’29”), Daria Kopiec

LOCUS (2016, 10’09”), Anita Kwiatkowska-Naqvi

OLBRZYM (2016, 10’41”), Marcin Podolec

PIÓRNIKT (2016, 7’43”), Magdalena Pilecka

PODWÓRKO (2016, 5’), Grzegorz Wacławek

TA NIESFORNA CIELESNOŚĆ (2015, 9’45”), Joanna Wójcik 

 

30.03.2017, godz.18:00 - MGOK Miastko

V Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

pokaz konkursowy, cz.2 - Kategoria Szkolna

BANKIET (2016, 3’50”), Julia Orlik

CIAŁO OBCE (2016, 7’), Marta Magnuska

DAGON (2016, 3’01”), Bartosz Dunaj

DROGA (2016, 2’49”), Agnieszka Pogan

HEL (2015, 5’), Damian Krakowiak

KWOKA (2016, 2’08”), Bartosz Zarzycki

PIES SCHROEDINGERA (2016, 8’51”), Natalia Krawczuk

RED DIAMOND (2016, 9’23”), Adam Żądło

SUPER RZECZ (2016, 5’27”), Piotr Kabat

ŚLADY ULOTNE (2016, 7’49”), Agnieszka Waszczeniuk

UCIECZKI (2017, 5’10”), Karina Paciorkowska

WSTAWAĆ! (2016, 7’51”), Jakub Oleg Wojciechowski

WYJDĘ Z SIEBIE (2016, 4’54”), Karolina Specht

ZDROWAŚKA (2015, 5’), Aleksandra Wit

 

06.04.2017, godz.18:00 - MGOK Miastko

V Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

pokaz konkursowy, cz.3 - Kategoria OFF&GO

ALBEDO (2016, 5’52”), Daniel Zagórski

ALEGORIA EKOLOGICZNA CZYLI LEOKADII I ILDEFONSA ŁYP WSTECZ (2016, 6’17”), Tomasz Pawlak

BASZTA MONTALEMBERTA (2016, 4’50”), M. Wieczorek, J. Derouiche

DINO OR SOMETHING (2016, 7’26”), Magdalena Pilecka

KRZYK (2016, 2’41”), Szymon Ruczyński

MIASTO SNU (2016, 7’14”), J. Apolinarzak, M. Ostajewska

MOON LANDING (2016, 8’30”), Maciej Bednarek

OGNIKI (2017, 2’30”), Joanna Jóźwicka

PĘD (2015, 2’41”), Szymon Ruczyński

POWIERZCHNIA DO PAMIĘTANIA FRAGMENTU (2016, 4’52”), Paweł Stasiewicz

SHORTSEEING (2017, 8’), Jakub Romanowicz

SÓWKA IMPREZÓWKA: ROZMOWY PRZY KARCZOWANIU LASU (2017, 2’45”), Mariusz Szulc

ŚLEDZIOWO CZYLI FENOMEN PODLASKIEJ EGZYSTENCJI (2016, 7’04”), Agnieszka Waszczeniuk

 

13.04.2017, godz.18:00 - MGOK Miastko

 V Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

pokaz konkursowy, cz.4 - Kategoria Formanimy

DEKONSTRUKCJA OSOBOWOŚCI (2016, 5’51”), A. Konarska

Le SoL (2016, 4’07”), Maciej Bączyk

FORSAKEN FOREST (2016, 9’38”), Anna Beata Barańska

letters.EHO (2016, 4’20”), Aga Jarząb

MONUMENT (2016, 2’30”), Marcin Giżycki

ZDARZENIE PLASTYCZNE (2016, 5’11”), Tymon Albrzykowski

 

Konkurs Animowane fraszki:

ALE MI SIĘ DŁUŻY (2016, 1’20”), Judyta Kaźmierczak

BIOTOP (2016, 00’51”), Jolanta Bańkowska

COMFORT ZONE (2016, 1’), Hanna Rybak

CZWARTY (2016, 1’30”), Agnieszka Janik

EWOLUCJA W NADCZŁOWIEKA (2017, 0’58”), Justyna Pazdan

FREEDOM – WOLNOŚĆ (2016, 00’43”), Mikołaj Janiw

FROG (2016, 1’39”), Michał Wójcicki

KIEŁBASA Z RYBĄ (2016, 1’37”), Michał Sulej

NIL (2016, 1’56”), Hanna Smyk

5 ETAPÓW ŻALU (2016, 1’13”), Anna Pytlik

POLE ELEKTROMAGNETYCZNE (2016, 1’05”), Anna Pytlik

POZOSTAĆ (2016, 1’), Stanisław Białoskórski

SŁOWA MIĘDZY NAMI (2016, 1’), Katarzyna K. Pieróg

ŚMIERĆ AUTORA (2017, 1’35”), Mariusz Wirski

3096 (2016, 1’09”), Michalina Musialik

WIKING (2015, 1’53”), Wiktor Pietrzak

GAME OVER (2016, 0’48”), Miłosz Wincewicz

 

27.04.2017, godz.18:00 - MGOK Miastko

V Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

pokaz konkursowy, cz.5 - Kategoria Animowany Wideoklip

507 (2016, 4’54”), Aleksandra Kowalczyk | JAAA!

BALTIC SONG (2016, 3’38”), Magdalena Pilecka | TimbreTone

BREAK UP (2017, 4’05”), Joanna Wójcik, Jarek Moździerz | Groove Brotherrs & O.S.T.R.

CIRCUS IN THE SKY (2016, 3’50”), Paulina Wyrt | Audience Killers

CO JEST A CO NIE? (2016, 4’54”), Dariusz st. Felix | Badyle

DESZCZ NA BETONIE (2016, 4’12”), Łukasz Partyka i takie.pany | Taco Hemingway

2 (2016, 2’), Aga Jarząb | Pin Park

FAJNIE (2016, 4’09”), Paweł Miszewski i Bogdan Wrzeciono | Maciej Maleńczuk

JUST GOT PAID (2016, 4’23”), Tomasz Wlaźlak | Gov’t Mule

MIKRO TECHNO (2016, 6’11”), Marta Madej i Tomasz Stenzel | Mikrobi.T feat M. Kowalonek

MISTRZOSTWA ŚWIATA (2016, 4’11”), N. Karczewska | Jesień

NIGHTJAR (2016, 3’36”), Mateusz Jarmulski |Resina

PATIENCE (2016, 3’41”), Aleksandra Grunholz | We will Fail

PERUN (2016, 3’59”), Łukasz Rusinek | Lelek

POINTING TO A MARVEL (2016, 4’02”), Maciej Bączyk | Lotto

POLA AR (2016, 5’41”), Wojciech Mosiejczuk | Łąki Łan

PONURA TRESURA (2016, 5’09”), Ala nunu Leszynska | Projekt „Makabreski”

RECEPTURA (2016, 3’11”), Ola Szmida | Frank Babko

SAINTS (2016, 5’26”), Kamil Wócik | Thermit

SŁOŃCE (2016, 5’11”), Joanna Kucharska | Popsysze

VERY MISSING PIECE (2016, 3’23”), Mateusz Pawluś | w.E

WARSHIP MY WRECK (2015, 4’32”), K. Wójcik | Marilyn Manson 

ŻONA PIŁKARZA (2016, 3’26”), Maria Strzelecka | Mister D

 

04.05.2017, godz.18:00 - MGOK Miastko

 V Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

pokaz konkursowy, cz.6 - Kategoria Poza Polską

AJDE! (Wielka Brytania 2015, 5’34”), Zuzanna Szyszak

CZERŃ (Japonia/Polska 2016, 14’), Tomasz Popakul

FONGOPOLIS (Słowacja 2014, 13’), Joanna Kożuch

GORĄCE MAMUŚKI (Szwecja 2016, 12’), Joanna Rytel

ONCE UPON A LINE (USA 2016, 07’06”), Alicja Jasina

PINEAPPLE CALAMARI (W. Brytania 2014, 9’20”), K. Nalewajka

SEKS DLA OPORNYCH (Kanada, Niemcy, Polska 2015, 12’), Izabela Plucińska

THE CURSE OF THE WERE-RAT (Wielka Brytania 2015, 6’20”), Jan Julian Rospond

UMOWA (Wielka Brytania 2015. 4’29”), Ewa Smyk

UNWANTED DESIRES (Niemcy 2014, 4’), Ola Szmida

ZUPA TRUSKAWKOWA (Belgia 2013, 05’45”), Sylwia Szkiłądź