Pisanki i kartki



 2017-04-04 05:47:04        

Zakończył się konkurs wielkanocny.


W poniedziałek 3 kwietnia w holu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku komisja konkursowa w składzie:

Bernadeta Zwolska (Biblioteka Pedagogiczna), Bożena Mazur (Środowiskowy Dom Samopomocy) i Joanna Wasiuta (Świetlica Wsparcia Dziennego "Wesoła gromada"), spośród wielu pięknych i ciekawych technicznie prac nagrodziła nastepujące:

Kartki wielkanocne

Kat.I (szkoły podstawowe)

1. Kornela Szczepaniak - świetlica wiejska Miłocice

2. Weronika Wesołowska - świetlica wiejska Świerzenko

3. ex aequo Aleksandra Rudnik i Patrycja Cemka z sekcji plstycznej MGOK Miastko

wyróżnienia:

Hubert Lewicki -świetlica wiejska Świerzenko

Zuzanna Belka - świetlica wiejska Świerzenko

Marika Kowal - świetlica wiejska Chlebowo

Agata Opiela - świetlica wiejska Słosinko

Wiktoria Michalska - świetlica wiejska Dretyń

Kat.II (gimnazja)

1. Weronika Majewska - sekcja plastyczna MGOK Miastko

2. Wojtek Izbiński - świetlica wiejska Żabno

3. Klaudia Samoluk - świetlica wiejska Słosinko

Kat.III (szkoły ponadgimnazjalne)

1. Katarzyna Ludwikowska - ZSOiT Miastko

2. Kacper Czaja - ZSOiT Miastko

3. Monika Koprowska - ZS im. Oskara Langego Biały Bór

Pisanki wielkanocne

Kat.I (szkoły podstawowe)

1. Nikola Adamczyk - świetlica wiejska Słosinko

2. Paweł Bilicki - świetlica wiejska Piaszczyna

3. Wiktoria Gostomska - świetlica wiejska Piaszczyna

wyróżnienia:

Kacper Wojtera - świetlica wiejska Miłocice

Kornela Szczepaniak - świetlica wiejska Miłocice

Martyna Kalinowska - świetlica wiejska Trzcinno

świetlica wiejska w Wałdowie

Kat. II (gimnazja)

wyróżnienia

Jakub Stanisławski - świetlica wiejska Trzcinno

Aleksandra Wolska - świetlica wiejska Świerzenko

Kat. III(szkoły ponadgimnazjalne

wyróżnienia

Anna Stadnik - świetlica wiejska Trzcinno

Kornelia Bartczak - świetlica wiejska Trzcinno

Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 12 kwietnia 2017 r. o godz.12:00 w świetlicy MGOK Miastko przy ul. Bolesława Chrobrego 6b.