Majówka w Dretyniu 2017-05-06 03:29:31        

W ramach projektu "Sport dobry na wszystko" 


współfinansowanego przez MGKRPA w Dretyniu odbyły sie dwie imprezy. Pierwsza odbyła się w piątek 28 kwietnia. W świetlicy odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa SRZD.  Wygrani to:

1. Patryk Adamik

2.Joanna Krzysztofik

3.Adam Fronczak

Tego dnia  dzieciaki również rozwiązywały test wiedzy o uzależnieniach. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy długopis. Puchary i nowe rakietki zostały zakupione ze środków MGKRPA, dyplomy otrzymaliśmy z MGOK Miastko, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

1 maja zaś odbyła się druga impreza, tym razem w plenerze. Pogoda na szczęście sprzyjała, więc mogliśmy się pobawić na Orliku w Dretyniu. Tego dnia przygotowaliśmy dla uczestników konkurencje zespołowe i sprawnościowe. Zagraliśmy mecz w piłkę nożną , w zbijaka, poskakaliśmy na dużej skakance itp. Poza tym dzieciaki wykonały plakaty STOP! Uzależnieniom, na których umieściły hasła profilaktyczne. Dla każdego uczestnika zabawy przygotowany był poczęstunek. Przedmioty do zabaw zostały zakupione ze środków MGKRPA. Dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie majówki.

Pozdrawiam, M.M