Finał regionalny



 2017-05-24 05:45:14        

Przypominamy, że Finał Regionalny Konkursu


Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" odbędzie się w sali świetlicy MGOK Miastko przy ul. Bolesława Chrobrego 6b w dniach:

5 czerwca godz.10:00 - kat. I (SP kl. I-III),

6 czerwca godz.10:00 - kat. II (SP kl. IV-VI),

7 czerwca godz.10:00 - kat. III (Gimnazja)

Zgłoszenia należy nadesłać nasz nasz adres do dnia 30 maja pocztą tradycyjną lub mail'em: 

Miejsko-Gminny Osrodek Kultury, 77-200 Miastko, ul. Kazimierza Wielkiego 3, mgokmiastko@gmail.com

Finał Regionalny 48. Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne".

Do tej pory wpłynęły następujące zgłoszenia:

Finał Regionalny 48. Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne".

Uczestnicy

Kat. I

Jan Baryłka - SP Przechlewo

Oliwia Depka Prądzyńska - SP Borowy Młyn

Hanna Dorawa - SP Przechlewo

Barbara Dykier - SP Przechlewo

Maja Golęba - ZS Studzienice

Marcin Jażdżewski - SP Nakla

Maja Kobiella - ZS Studzienice

Aleksandra Kotkowicz - ZS Rzeczenica

Julia Komenda - SP Nakla

Alicja Krefft - ZS Parchowo

Stanisław Kuras - SP nr 2 Miastko

Martyna Literska - SP Lipnica

Marta Łuczak - ZS Kępice

Dominika Majewska - ZKiW Koczała

Karolina Olszewska - SP Świerzno

Maja Pliskowska - SP nr 2 Miastko

Maja Sądzińska - ZKiW Koczała

Konrad Szewczyk - ZS Kępice

Patrycja Szlagowska - ZS Studzienice

Amelia Szulc - ZS Rzeczenica

Maria Trzebiatowska - ZKiW Koczała

Apolonia Wilk - SP Rychnowy

Nikola Wróbel - ZS Rzeczenica

Kat. II

Michalina Błaszkowska - SP Parchowo

Jagoda Bejnerowicz - SP Parchowo

Patrycja Brodziak - SP Przechlewo

Zuzanna Czapla - ZS Kępice

Oliwia Ćwiklińska - SP nr 2 Miastko

Paulina Druszcz - ZS Ugoszcz

Magdalena Dworakowska - ZS Kępice

Nikola Gostomczyk - ZKiW Koczała

 Maja Kuczkowska - ZS Studzienice

Małgorzata Małek - SP Parchowo

Ewelina Matea - SP Pieniężnica

Maciej Milewski - SP Sąpolno

Jowita Mrozek Gliszczyńska - ZS Studzienice

Zuzanna Napieraj - SP nr 2 Miastko

Wiktoria Nowak - ZS Kępice

Kinga Potomska - SP Świerzno

Nikola Sitarek - SP Stołczno

Marta Skrzypczak - ZS Rzeczenica

Amelia Stanisławska - ZS Rzeczenica

Kornelia Starzyńska - SP Przechlewo

Julia Świątek Brzezińska - SP Lipnica

Kat. III

Julia Adamska - ZS Parchowo

Patrycja Biernacka - Gimnazjum Kępice

Zuzanna Błaszkowska - ZS Parchowo

Emilia Ciszewska - ZS Rzeczenica

Kamil Depka Prądzyński - Gimnazjum Borowy Młyn

Kinga Dykier - Publiczne Gimnazjum Przechlewo

Kamila Garus - Publiczne Gimnazjum Przechlewo

Monika Ginter - Publiczne Gimnazjum Przechlewo

Zuzanna Gliszczyńska - ZS Lipnica

Julia Jażdżewska - ZS Parchowo

Gabriela Klisowska - ZKiW Koczała

Michał Koziarek - Gimnazjum Kępice

Maria Krzemińska - Świetlica Świerzenko

Julia Kuhn - Gimnazjum Rychnowy

Danuta Kurkowska - ZS Półczno

Angelika Kuśnierczak - ZKiW Koczała

Karolina Mazella - Gimnazjum Miastko

Martyna Molska - ZS Półczno

Sandra Psztur - ZKiW Koczała

Emilia Stanisławska - ZS Rzeczenica

Paula Wojciechowska - ZS Rzeczenica

Aleksandra Wolska - Świetlica Świerzenko