Dla dzieci w Słosinku 2017-06-17 05:47:55        

W Słosinku festyn z okazji Dnia Dziecka.


W czwartek, 15.06.2017r. odbył się w Słosinku festyn z okazji Dnia Dziecka. „Czekaliśmy na piękną pogodę” – mówią organizatorzy. I rzeczywiście pogoda w tym dniu dopisała.Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Festyn rozpoczęły zawody wędkarskie dla dzieci, które zorganizowała p. H. Binczyk - nauczyciel SP Słosinko. Było także malowanie twarzy i paznokci, zamek dmuchany iwata cukrowa.

Specjalnie dla dzieci przygotowano konkursy z nagrodami, które prowadziły p. animator kultury – B. Pontus i bibliotekarz – B. Gościńska. Na zwycięzców czekały oczywiście nagrody ufundowane przez sponsorów. Po wyczerpujących zabawach na spragnionych czekały napoje, a na głodnych – kiełbaska z grilla. Nie zabrakło również słodkości.  O umilenie Dnia Dziecka zadbała także słosinecka młodzież.W trakcie festynu dzieci i ich rodzice mogli obejrzeć pokaz iluzji w wykonaniu Roberta, który w II edycji konkursu „Miastko ma Talent” zdobył II miejsce i nagrodę publiczności. DJ Repek natomiast zadbał o nagłośnienie całej imprezy.

Sołtys i Rada Sołecka serdecznie dziękują wszystkim osobom, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia imprezy. Podziękowania kierujemy również do sponsorów tj. Sklep STHIL w Miastku, Koło PZW „Karaś” z Miastka, Sklep „Royal” Paweł Gaweł, Sklep „Grosik” M. Nowicki, Cukiernia E. Heldt, Wydział Promocji UM, Danuta i Arkadiusz Opiela.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

B. Pontus