Rozliczenie Sztabu 2018-02-09 20:39:47        

Dzisiaj otrzymaliśmy informację,


że zebraliśmy:  39435,80 PLN
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, "elfom", sponsorom i ludziom dobrej woli oraz mieszkańcom Gminy Miastko i Trzebielino za hojność. Byliście wspaniali. Poniżej tekst komunikatu, a jutro skan dokumentu.
"Witaj!
Niebawem dotrze do Ciebie dokument potwierdzający zebraną kwotę wraz z informacją o rozwiązaniu Twojego Sztabu. Pamiętaj, aby podziękować wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji Finału.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy ankietę dotyczącą zebrania opinii na temat relacji z Działem Obsługi Sztabów i Fundacją. Bardzo zależy nam na konstruktywnych uwagach, które będziemy mogli przełożyć na poprawę jakości obsługi.
Przesyłka nie dotarła do Ciebie w terminie, brakowało Ci informacji lub procedur, jak przeprowadzić zbiórkę? Daj nam o tym znać!
Ankietę znajdziesz TUTAJ. W przypadku pytań napisz do nas na sztaby@wosp.org.pl
Korzystając z okazji chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować za ogrom trudu i czasu włożonego w organizację Sztabu oraz wydarzeń związanych z Finałem. Czujemy ogromną satysfakcję z tego, że wspólnie organizujemy wyjątkowe w swoim rodzaju wydarzenie, jakim niewątpliwie jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bądź z nami 8.-marca podczas ogłoszenia wyniku 26. Finału.

Dziękujemy i gorąco pozdrawiamy,
Dział Obsługi Sztabów WOŚP
Poniżej znajduje się kwota na którą został rozliczony Twój Sztab.
Rozliczona kwota potwierdzona 39435.80 PLN"