2018

  2020-10-14 11:05:27     Janusz Gawroński

Finał konkursu teatralnego w Świetlicy MGOK Miastko odbył się XVII Konkurs Teatralny dla dzieci i młodzieży o profilu profilaktycznym pn. "O jeden krok za daleko...". Do konkursu stanęło osiem grup teatralnych z gminy Miastko w trzech kategoriach wiekowych. Komisja konkursowa składająca się ze specjalistów od profilaktyki uzależnień, pani Sylwia Konieczna, pani Elżbieta Ardzijewska i pan Dariusz Tandetzki, postanowiła co następuje:


w kat. I
Pierwsze miejsce dla Teatru Żywego Planu "Świetliczaki" ze świetlicy wiejskiej w Słosinku za przedstawienie pt. "Jaś i Małgosia w niewoli nałogów" - nagroda 500 zł (op. Bożena Pontus)
w kat. II
Pierwsze miejsce dla Koła Teatralnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Miastku za przedstawienie pt. "Wedrówka z Małym Księciem" - nagroda 500 zł (op. Joanna Zabrocka)
Drugie miejsce dla Zespołu Teatralnego "Wolni" ze świetlicy wiejskiej w Świerzenku za przedstawienie pt. "Masz wybór" - nagroda 400 zł. (op. Donanta Wolska)
Trzecie miejsce dla Teatru Żywego Planu "Kameleon" ze Szkoły Podstawowej w Świerznie za przedstawienie pt. "Przemoc, alkohol, narkotyki..." - nagroda 300 zł (op. Renata Mazur)
Nagrodę specjalną przyznano Kabaretowi Szpilka z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku za przedstawienie pt. "Współczesny Kopciuszek" - nagroda 200 zł (op. Grażyna Jamniak)
W kat. III
Pierwsze miejsce dla Zespołu Teatralnego "W świecie masek" z PMDK w Miastku za przedstawienie pt. "Wyrok" - nagroda 500 zł (op. Magdalena radziszewska)
Drugie miejsca dla Zespołu Teatralnego "Bagałan" z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy za przedstawienie pt. "Nie jest za późno!" - nagroda 400 zł (op. Beata Grzybowska)
Trzecie miejsce Kabaret Szpilka z PMDK w Miastku za przedstawienie pt. "Koszmary" - nagroda 300 zł (op. Grażyna Jamniak)
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.
Udostępnij:

Najnowsze

Bannery

 
 

Wideo dnia