2016 region

  2020-10-14 11:50:36     Janusz Gawroński

W poniedziałek 30 maja 2016 roku o godz.10.00 w świetlicy MGOK odbył się Finał Regionalny XLVII Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" w kat.I. Do konkursu stanęło 19 recytatorów, wśród nich najlepszymi byli:


1. Szlagowska Zuzanna ze Szkoły Podstawowej im. TOW "Gryf Pomorski" w Półcznie
2. Wiktoria Nowak z Zespołu Szkół w Kępicach
3. Krumplewska Milena z Zespołu Szkół w Kępicach
Komisja konkursowa w składzie: Brygida Bińczyk - Biblioteka Publiczna w Miastku, Brnadeta Zwolska - Biblioteka Pedagogiczna w Miastku i Zbigniew Biliński - MGOK Miastko, postanowiła przyznać także trzy wyróżnienia dla: Kaliny Wróbel z Zespołu Szkół w Rzeczenicy, Aleksandry Łąckiej ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy i Kornelii Starzyńskiej ze Szkoły Podstawowej w Przechlewie.

We wtorek, 31 maja o godz.10.00 odbył się Finał Regionalny XLVII Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" w kat.II. Komisja Konkursowa w składzie: Marzanna Kowalczyk - MGOK Miastko, Brygida Bińczyk - Biblioteka Publiczna w Miastku oraz Zbigniew Biliński - MGOK Miastko, postanowiła co następuje:


1. Michał Zabrocki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku
2. Kinga Dykier ze Szkoły Podstawowej w Przechlewie
3. Marta Wantoch Rekowska z Zespołu Szkoły w Tuchomiu
oraz wyróżnienia dla: Julii Kawalec ze Szkoły Podstawowej w Sąpolnie, Tymoteusza Wróbla z Zespołu Szkół w Rzeczenicy, Korneli Szczepaniak ze świetlicy wiejskiej w Miłocicach

W środę 1 czerwca w Świetlicy MGOK Miastko odbył się Finał Regionalny XLVII Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" w kat. III. Komisja konkursowa w składzie: Bernadeta Zwolska - Biblioteka Pedagogiczna w Miastku, Brygida Bińczyk - Biblioteka Publiczna w Miastku oraz Zbigniew Biliński z MGOK Miastko, postanowiła co następuje:


1. Kamil Depka Prądzyński z Gimnazjum w Borowym Młynie
2. Alicja Czarnecka z Zespołu Szkół w Studzienicach
3. Gabriela Klisowska z GOK Koczała
oraz wyróżniono nastepujące osoby: Aleksandrę Wolską ze świetlicy wiejskiej w Świerzenku, Sandrę Psztur z GOK Koczała i Patrycję Biernacką z Gimnazjum w Kępicach.
Udostępnij:

Najnowsze

Bannery

 
 

Wideo dnia