2017 region

  2020-10-14 12:04:37     Janusz Gawroński

W świetlicy MGOK Miastko odbył się Finał Regionalny 48. Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" w kat. I - klasy I-III. Do konkursu przystąpiło 21 uczestników z Miastka, Kępic, Koczały, Parchowa, Studziennic, Rzeczenicy, Człuchowa, Przechlewa, Lipnicy i Rychnowych. Komisja konkursowa w skladzie: pani Bernadeta Zwolska - Biblioteka Pedagogiczna filia w Miastku, pani Marzanna Kowalczyk i pan Zbigniew Biliński, oboje MGOK Miastko, postanowiła:


Pierwsze miejsce przyznać Konradowi Szewczykowi z Kępic
Drugie miejsce przyznać Marcie Łuczak także z Kępic
Trzecie miejsce Martynie Literskiej z Lipnicy
Ponadto komisja przyznała trzy wyróżnienia dla: Stanisława Kurasa z Miastka, Karoliny Olszewskiej ze Świerzna i Marii Trzebiatowskiej z Koczały.
Poziom wykonawczy najmłodszych uczestników konkursu był bardzo wysoki. Organizatorzy serdecznie dziękują wychowawcom, opiekunom i animatorom za ich zaangażowanie w przygotowanie adeptów sztuki pięknej recytacji polskiej poezji i prozy. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. W świetlicy MGOK Miastko odbył się

Finał Regionalny 48. Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" w kat. II - klasy IV-VI. Do konkursu przystąpiło 16 uczestników z Miastka, Kępic, Koczały, Studziennic, Rzeczenicy, Przechlewa i Lipnicy. Komisja konkursowa w skladzie: pani Alina Francuzik - Biblioteka Publiczna w Miastku, pan Janusz Gawroński i pan Zbigniew Biliński, obydwaj MGOK Miastko, postanowiła:


Pierwsze miejsce przyznać Zuzannie Napieraj z Miastka

W świetlicy MGOK Miastko odbył się Finał Regionalny 48. Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" w kat. II - klasy IV-VI. Do konkursu przystąpiło 16 uczestników z Miastka, Kępic, Koczały, Studziennic, Rzeczenicy, Przechlewa i Lipnicy. Komisja konkursowa w skladzie: pani Alina Francuzik - Biblioteka Publiczna w Miastku, pan Janusz Gawroński i pan Zbigniew Biliński, obydwaj MGOK Miastko, postanowiła:


Pierwsze miejsce przyznać Zuzannie Napieraj z Miastka
Drugie miejsce Wiktorii Nowak z Kępic
Trzecie miejsce Oliwii Ćwiklińskiej z Miastka.
Jednocześnie komisja przyznała trzy wyróżnienia: Patrycji Brodziak z Przechlewa, Zuzannie Czapli z Kępic i Kindze Potomskiej ze Świerzna.
Organizatorzy serdecznie dziękują wychowawcom, opiekunom i animatorom za ich zaangażowanie w przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursu.
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

W świetlicy MGOK Miastko odbył się Finał Regionalny 48. Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" w kat. III - gimnazja. Do konkursu przystąpiło 16 uczestników z Miastka, Koczały, Studziennic, Rzeczenicy, Półczna, Parchowa, Świerzenka, Przechlewa i Lipnicy. Komisja konkursowa w składzie: pan Waldemar Zwiewka - Biblioteka Publiczna w Miastku, pani Marzanna Kowalczyk i pan Zbigniew Biliński, obydwoje MGOK Miastko, postanowiła:


Pierwsze miejsce przyznać Zuzannie Gliszczyńskiej z Lipnicy
Drugie miejsce Emilii Stanisławskiej z Rzeczenicy
Trzecie miejsce Patrycji Wojciechowskiej z Rzeczenicy
Jednocześnie komisja przyznała trzy wyróżnienia dla: Moniki Ginter z Przechlewa, Aleksandry Wolskiej ze Świerzenka i Gabrieli Klisowskiej z Koczały.
Organizatorzy serdecznie dziękują wychowawcom, opiekunom i animatorom za ich zaangażowanie w przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursu.
Udostępnij:

Najnowsze

Bannery

 
 

Wideo dnia