Rozpoczynamy zapisy dla chcących zaprezentować się na letnich koncertach plenerowych w Miastku
Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji letnich koncertów plenerowych, które odbędą się w Parku Miejskim w Miastku. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoją twórczość i wspólnie stworzyć wyjątkową, muzyczną atmosferę letnich popołudni.
Do udziału zachęcamy solistów (wokalistów i instrumentalistów), zespoły, chóry oraz orkiestry. Koncerty będą odbywać się w każdą środę, w godzinach 17:00–18:00, w miesiącach lipiec–sierpień.
Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 59 857 29 09 oraz adresem e-mail: mgok@miastko.pl.
Ubiegłoroczna edycja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem mieszkańców oraz dużym zainteresowaniem ze strony lokalnych artystów. Na scenie wystąpili m.in. Czerwone Kapelusze, Świerzowianki,
Tutejsi, Wesołe Seniorki, a także soliści, instrumentaliści, trio saksofonowe oraz zespół Gunersi.
Właśnie dlatego z radością kontynuujemy ten cykl i zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia kolejnej edycji letnich spotkań z muzyką.

